Literatura

E-book: Jak otěhotnět?

Snažíte se, ale stále to nejde. Stejně jako mnoho dalších párů máte velké problémy s početím. Změňte to s knihou „Jak otěhotnět?“, která shrnuje jak nejnovější vědecké poznatky, tak praktické zkušenosti a rady více než 30 českých maminek. Na 109 stranách se vydáte na cestu za miminkem!

Tento text právě teď čtete z jediného důvodu. Chcete miminko! Toužíte po tom, aby se i vám konečně obrátil život naruby a vy jste si i tak řekli, že to stojí za to. Jenže ono to nějak nejde… trápíte se. S partnerem či partnerkou se milujete, snažíte se dělat maximum a výsledkem jsou pouze obavy, strach a stres.

Dobrou zprávou je, že v tom nejste sami, právě naopak. Problémy s početím jsou v dnešní společnosti čím dál častější a měla je i každá z nás žen (dnes již maminek), která se podílela na napsání elektronické knihy „Jak otěhotnět?“.

Dítě je vaše společná láska, která se stane viditelnou.

Knihu jsme tvořily více než 5 let a představuje zatím nejpodrobnější českou publikaci týkající se otěhotnění. Obsahuje ucelené informace a zkušenosti, které nenajdete v běžných článcích či diskuzních fórech. Nabízí odpovědi, vědecké studie, motivaci, rady, příběhy štěstí i krutou pravdu.

To vše s vědomím toho, že v dnešní uspěchané době je nutné počítat s následujícími fakty:

Problém otěhotnět mají 4 z 5 žen
Roste průměrný věk rodiček
Plodnost mužů hrozivě klesá
Roste zájem o umělé oplodění
Třetinu Čechů trápí stres

I když to nejsou vůbec pozitivní zprávy, nesmí vás ani jedna z nich odradit! Na zmíněnou cestu za miminkem se musíte vybavit nejen trpělivostí, ale také vědomostmi. V knize se zaměřujeme jak na roli psychiky, tak na nejčastější zdravotní komplikace a chyby, které páry při pokusech o dítě dělají.

Co vás v knize čeká?

Kniha na 109 stranách přináší 30 kapitol rozdělených do 7 tématických částí. Obsah jednotlivých částí si prohlédnete kliknutím na jejich název.

První část: Když nemůžete otěhotnět
1. Nepodceňujte roli psychiky a zázemí
2. Škodlivé faktory od cigaret po panáka
3. Neplodnost žen pod drobnohledem
4. Strašák jménem endometrióza
5. Neplodnost mužů není vzácnost
6. Pohlavní choroby bránící v otěhotnění
Druhá část: Co jsou to biologické hodiny a jak fungují?
7. Jsou biologické hodiny mýtus?
8. Role věku u žen, když chtějí otěhotnět
9. Ovulace je správná doba pro početí
10. Předtěhotenské vyšetření u gynekologa
11. Genetické vyšetření párů s poruchou plodnosti (genetická poradna)
Třetí část: Komplikace bránící v těhotenství
12. Otěhotnění při cukrovce
13. Borelióza a otěhotnění
14. Otěhotnění po mimoděložním těhotenství
15. Otěhotnění po potratu
16. Otěhotnění po císařském řezu
17. Otěhotnění při těžké obezitě
Čtvrtá část: Přirozené otěhotnění
18. Opravdu víte vše o početí?
19. Jak přirozeně otěhotnět?
20. Babské rady, jak otěhotnět
21. Přírodní přípravky a bylinky pomáhající otěhotnět
22. Vitamíny, minerály a umělé přípravky na otěhotnění
Pátá část: Umělé oplodnění
23. Formy oplození mimo tělo (IVF)
24. Průběh umělého oplodnění
25. Rizika umělého oplodnění
26. Úspěšnost umělého oplodnění
Šestá část: Těhotenský test
27. Možnosti těhotenského testu
28. Jak správně provádět těhotenský test?
Sedmá část: Jiné cesty k miminku
29. Adopce v České republice
30. Náhradní matka

Stáhnout ukázku zdarma
Třebaže pro vás nemusí být každá kapitola vhodná, doporučujeme knihu číst od začátku. Uděláte si tak mnohem lepší přehled a dost možná narazíte na něco, co jste zatím nevědomky přehlíželi.

Pro koho je kniha vhodná?

V běžných knihkupectvích jako Luxor nebo Dobrovský narazíte na dlouhý zástup titulů o těhotenství, které se v úvodu zabývají otázkou zplození potomka. My jsme jich napočítali přes padesát. E-book Jak otěhotnět je jiný v tom, že od první do poslední stránky komplexně řeší otěhotnění, přičemž vynechává těhotenství jako takové. Zároveň je napsaný zkušenými maminkami – srozumitelně, čtivě a upřímně.

Knihu si kupte...
… pokud se alespoň čtvrt roku snažíte o miminko, ale stále neúspěšně. Kniha je určena pro ženy i muže, a to včetně těch, kterým již bylo 40 let. Nezáleží na důvodu, který vás přivede ke čtení. Důležité je, že jste se rozhodli problémy s otěhotněním řešit. Naučíte se pracovat jak s vlastní hlavou a informacemi, tak s vlastním zdravím a životním stylem.

Kolik kniha stojí?

Knihu v elektronické podobě zakoupíte na našem webu za 345 Kč.

 

Za cenu jedné večeře nebo dámského trička máte možnost získat knihu, která vám zcela reálně dokáže změnit život! Knihu získáte ihned v elektronické podobě, konkrétně ve formátu PDF.

Jak knihu koupit?

Udělejte první krok a klikněte na zelené tlačítko níže! Otevře se vám objednávkový formulář. Platbu je možné uskutečnit platební kartou, online bankovním převodem (ihned) nebo běžným bankovním převodem. Během pár minut po zaplacení máte knihu v mailu. Vždy si zkontrolujte i složku s nevyžádanou poštou.

Chci koupit e-book
Kliknutím na tlačítko budete přesměrování na jednoduchý objednávkový formulář. Zatím nic neplatíte. Vyplňte povinná pole, zkontrolujte si vyplněné údaje a dokončete nákup. Chcete mít knihu co nejdříve? Zvolte platbu kartou.

Dotazy před nákupem?

Moc dobře si uvědomujeme, že jste do otěhotnění „investovali“ již mnoho energie a času, a proto nechcete opět šlápnout vedle. Právě proto si přejeme, aby vám tento e-book pomohl ke splnění snu o vlastní rodině. Jsme zde pro vás! Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat na e-mailové adrese info@chcememiminko.cz s libovolnými dotazy. Odpovídáme zpravidla do 24 hodin. Pokud se rozhodnete knihu koupit, děkujeme vám a držíme place. Život bez dětí nemusí být váš případ, třebaže tomu nyní nevěříte.

12 komentářů

Klikněte a napište komentář

  • Kniha je dobrý eye-opener. Uvědomila jsem si, že ty problémy nemám sama. Že je to komplexní záležitost, co nejde vyřešit ze dne na den. A že je třeba partnera do toho zapojit mnohem víc než jen v posteli. Díky za publikaci, ne vše tam bylo pro mě, ale přečíst si takhle ucelené dílko je fajn, když člověk hledá cestu. Já na to teď jdu kromě zmíněného také cestou kompletní změny lifestylu.

  • Jedním slovem – paráda! Kniha mi dodala odvahu zkusit to i po třicítce, kdy už mi gynekoložka říká, že je pozdě.

  • O miminko se snažíme už šest měsíců. Začala jsem číst a zatím super, i když jsem tedy rovnou přeskočila na bylinky pomáhající otěhotnět, protože to mě zaujalo a vlastně nikdy mě pořádně nenapadlo zkusit to nejdříve takhle, než půjdeme s manželem k doktorům.

  • Nečekejte fakt vědeckou knihu, která by do hloubky rozebírala všechny záhady ženského těla a otěhotnění. Tohle je takové easy-reading, což je možná dobře. Jen jsem musela varovat, že pokud někdo fakt chce jít na lékařskou úroveň, jsou na trhu jiné publikace, hlavně teda v angličtině. Lehce stravitelné, akorát tak dlouhé bez zbytečné vaty, někdy motivační, obecně poučné a šetřící čas, pokud začínáte řešit, že vám nejde otěhotnět. Dokázala bych si představit druhý díl pro zkušenější ženy, které už třeba fak dobře znají svůj problém a potřebují se posunout. Ostatně o každé příčinně, proč nejde otěhotnět, je tak nějak vždy možné napsat celou knihu. Shrnuto a podtrženo, věřím, že po přečtení dokáže někdo otěhotnět – získá klid, důležité info, třeba zjistí, že dělal něco špatně, nebo tak nějak něco obecně podceňoval. Ale určitě to neberte tak, že tohle je záchranna a od mimina vás dělí jen takhle knížka.

  • Autorkám děkuju, jsem podle mě na dobré cestě, cítím to… díky hlavě, povídání s manželem o tom, co jsme se dozvěděli a bylinkám.

  • 9 z 10, aby to bylo 10, tak bych přidala ještě pár stránek s víc tipy na jídlo a zdraví

  • Jako nic jsem od knihy nečekala ale jsem příjemně překvapená, hromada informací, vše logicky sedí, k nějakým kapitolám se budu určitě vracet. Pokud nemáte hluboko do kapsy a nechcete si vše načítat všude možně po webu, tak to za to stojí. Menší mínus za to, že je to jen PDF, takže jsem četla na mobilu místo na mojí čtečce.

  • Děkujeme, díky knize jsme našli odvahu zajít do genetické poradny a opět se přiblížit našemu přání mít mimi! Hezký den

  • E-book jsem si pořídila kvůli první a čtvrté části. Přišlo mi fajn, že v dnešní době, kde se na člověka sype tolik informací je něco takhle v jednom. Dávám palec nahoru za čtivost, bylo vtipné podívat se třeba na babské rady, ve kterých jsem úplně slyšela naší babičku. Těhotná zatím nejsem, ale jsem ráda, že jsem si zase trošku rozšířila obzory, zjistila nějaké zajímavé info a celkově se uklidnila. Takže doporučuju!

  • Objevila jsem tak 10 faktoru, ktere mi skodi a ktere mohou byt duvodem, proc se mi nedari otehotnet. Precetla jsem i kapitoly, co pro me uplne nejsou. Je dulezite mit prehled. Diky.